Atribuită Cumpărare directă

TINA PANOU W2,00XH1,00-1,20M,9005 (11157923) BUC 30 215.47 6464.22 2. BORDURA B5 50/10/15 cm CIM... mai departe

Număr anunț
DA25417613
Autoritate contractantă
SC SERVICII EDILITARE BANEASA SRL (CUI 37351493)
Furnizor / câștigător
ARABESQUE SRL (CUI 5340801)
Cod CPV
44423000-1
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
8.110,83 RON
Valoare atribuită
8.110,83 RON
Data publicării
02.04.2020 00:00
Data finalizării
03.04.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

8.110,83 RON

din 8.110,83 RON estimat