Atribuită Cumpărare directă

TRANSPORT SORTURI

Număr anunț
DA25411492
Autoritate contractantă
COMUNA BRASTAVATU (CONSILIUL LOCAL BRASTAVATU) (CUI 5148351)
Furnizor / câștigător
DANIELA ROBIS TRANS SRL (CUI 32774166)
Cod CPV
60100000-9
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
32.400 RON
Valoare atribuită
32.400 RON
Data publicării
01.04.2020 00:00
Data finalizării
02.04.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

32.400 RON

din 32.400 RON estimat