Atribuită Cumpărare directă

pachet materiale ISACCEA, astfel> Masca de protectie 3 straturi - 200 buc Combinezon - 2 buc masura L si 2 buc masura XL Termomentru tip pistol - 1 buc

Număr anunț
DA25412662
Autoritate contractantă
PRIMARIA ISACCEA (CUI 3721907)
Furnizor / câștigător
ATLAS SPORT SRL (CUI 31806715)
Cod CPV
33735000-1
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.290 RON
Valoare atribuită
2.290 RON
Data publicării
01.04.2020 00:00
Data finalizării
02.04.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.290 RON

din 2.290 RON estimat