Atribuită Cumpărare directă

Trusa EIA de screening pentru detectia antigenului HIV P24 si a anticorpilor anti HIV - 1 si anti HIV - 2 in ser sau plasma umana; teste de generatia a IV a; trusa cu 96 de teste PRET CONFORM OFERTA

Număr anunț
DA25413271
Autoritate contractantă
Penitenciar Spital Bucuresti Jilava (CUI 4266146)
Furnizor / câștigător
DIALAB SOLUTIONS SRL (CUI 23818271)
Cod CPV
33696500-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.646 RON
Valoare atribuită
2.646 RON
Data publicării
01.04.2020 00:00
Data finalizării
03.04.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.646 RON

din 2.646 RON estimat