Atribuită Cumpărare directă

Tuburi Eppendorf 1.5 ml cu Capac =3000buc; Varfuri Gilson fara guler 0-200ml =20.000 buc; vata hidrofila 200 gr= 30 pachete; leucoplast support textile 5/5=12 buc; lansete sterile =2000 buc; fesi tifon 10cm/10m= 200 buc.Prezenta tine loc de comanda ferma

Număr anunț
DA25411676
Autoritate contractantă
CENTRUL DE TRANSFUZIE SANGUINA ALBA (CUI 4562737)
Furnizor / câștigător
BIZMED SRL (CUI 27647093)
Cod CPV
33141114-2
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.206,80 RON
Valoare atribuită
1.206,80 RON
Data publicării
01.04.2020 00:00
Data finalizării
02.04.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.206,80 RON

din 1.206,80 RON estimat