Atribuită Cumpărare directă

Materiale sanitare - urgenta , conform ofertei trimise pe email in data de 25.03.2020 urmare a cereri de oferta nr. 2413 din 24.03.2020. La produsul Branule / Catetere cu valva, canule I.V. / Venochete 16G, 18G, 20G, 22G KDM Germania solicitam : CATETER IV 18G - 400 buc ; CATETER IV 20G - 6000 buc ; CATETER IV 22G - 4500 buc ;

Număr anunț
DA25413586
Autoritate contractantă
SPITALUL CLINIC DE BOLI INFECTIOASE SI PNEUMOFTIZIOLOGIE DR VICTOR BABES TIMISOARA (CUI 2487647)
Furnizor / câștigător
PANSIPROD DISTRIBUŢIE SRL (CUI 32011857)
Cod CPV
33141200-2
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
13.004 RON
Valoare atribuită
13.004 RON
Data publicării
01.04.2020 00:00
Data finalizării
03.04.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

13.004 RON

din 13.004 RON estimat