Atribuită Cumpărare directă

Targa Pliabila cu 2 roti, dimensiuni 185x50x18cm, marcaj CE, 1buc

Număr anunț
DA25407577
Autoritate contractantă
SPITALUL CLINIC DE PNEUMOFTIZIOLOGIE CONSTANTA (CUI 2983845)
Furnizor / câștigător
VETRO DESIGN SRL (CUI 8409931)
Cod CPV
33192160-1
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.945,32 RON
Valoare atribuită
1.945,32 RON
Data publicării
01.04.2020 00:00
Data finalizării
02.04.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.945,32 RON

din 1.945,32 RON estimat