Atribuită
Cumpărare directă
Insecticid Insecticid K-Othrine 1 L K-Othrine este un insecticid utilizat in interiorul sau exteriorul incintelor locuite sau industriale (locuinte, scoli, spitale, unitati militare, cinematografe si locuri publice in general; depozite, instalatii industriale, nave, avioane si mijloace de transport in general; depozite de deseuri, deversari etc). K-Othrine SC 25 combate cu succes mustele, tantarii, gandacii de casa, furnicile, puricii, moliile, paianjenii, viespii, capusele, plosnitele si omizile. Activitate biocoda: Actioneaza prin contact si ingestie, asigurand un efect de soc si un timp de actiune indelungat, pana la 90 de zile. Timpul de actiune: Actioneaza instantaneu atunci cand este aplicat, producand o mortalitate de 95-100% pe o perioada de peste 91 de zile.
- Număr anunț
- DA25412118
- Autoritate contractantă
- Serviciul Public de Exploatare a Patrimoniului Municipiului Pitesti (CUI 18812396)
- Furnizor / câștigător
- SDM OFFICE GROUP SRL (CUI 18954722)
- Cod CPV
- 24452000-7
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.095 RON
- Valoare atribuită
- 1.095 RON
- Data publicării
- 01.04.2020 00:00
- Data finalizării
- 02.04.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.