Atribuită Cumpărare directă

Achizitie echipamente Maxcom MM715BB in cadrul proiectului “Buton Rosu” conform oferta inregistrare la Primaria Municipiului Brasov sub numarul. 34954/01.04.2020 - kit telefon Maxcom MM715BB cu brățară pentru localizare wireless, Cantitate: 1400 buc

Număr anunț
DA25414699
Autoritate contractantă
MUNICIPIUL BRASOV (CUI 4384206)
Furnizor / câștigător
ORANGE ROMANIA COMMUNICATIONS S.A. (CUI 427320)
Cod CPV
32550000-3
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
438.532,02 RON
Valoare atribuită
438.532,02 RON
Data publicării
02.04.2020 00:00
Data finalizării
02.04.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

438.532,02 RON

din 438.532,02 RON estimat