Atribuită
Cumpărare directă
Masca de protectie tip N95/FFP2 Nivel de filtrare FFP2 Pliabila, de unica folosinta,conform standardului EN 149:2001+A1 2009. Se livreaza cudelcaratie pe proprie raspundere ca produsele sunt identice cu cele certificate. Asigura minim 94% din particulele de marime mai mica de 0.5 microni confirm EN149/2001 sau echivalent ( minim clasa /tip FFP2/P2 sau NIOSH-N95) - are permeabilitate buna a aerului -dispune de sistem de fixare pe cap ajustabil, poate fi scaosa usor, si este suficient de solid pentru mentinerea ferma a mastii pe figura -se fixeaza perfect pe fata, cu clema de fuzare in jurul nasului, sistem de fixare pe cap ajustabil -masca este hipoalergenica si nu are are si nu are efecte nocive pt sanatate Prezenta tine loc de comanda
- Număr anunț
- DA25411352
- Autoritate contractantă
- SERVICIUL DE AMBULANTA DOLJ (CUI 7725510)
- Furnizor / câștigător
- NERAMO DISTRIBUTION SRL (CUI 16174216)
- Cod CPV
- 33735000-1
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 12.420 RON
- Valoare atribuită
- 12.420 RON
- Data publicării
- 01.04.2020 00:00
- Data finalizării
- 02.04.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.