Atribuită
Cumpărare directă
Ideal pentru birourile unde se lucrează cu publicul -dimensiune 90x90cm -material plexiglass transparent -prevăzut cu un orificiu în partea de jos pentru predare documente -se montează/demontează cu uşurinţă pe birou fiind necesară aplicarea unei benzi dublu adezive La cerere se confectioneaza si la alte dimensiuni
- Număr anunț
- DA25407515
- Autoritate contractantă
- Comuna Bosanci (Primaria) (CUI 4244156)
- Furnizor / câștigător
- TERRA BILD SRL (CUI 33419553)
- Cod CPV
- 34928100-9
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.497 RON
- Valoare atribuită
- 1.497 RON
- Data publicării
- 01.04.2020 00:00
- Data finalizării
- 02.04.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.