Atribuită
Cumpărare directă
Popnit cap bombat 4.8x10 mm = 400 buc Surub cap cilindric si locas hexagonal M8x20 = 100 buc Piulita hexagonala M8 = 100 buc Piulita hexagonala cu autoblocare M10 = 100 buc Surub cu cap hexagonal M8x40 = 100 buc Saiba plata masiva 8xM25 = 100 buc Burghiu punct sudura 2.5mm = 2 buc Burghiu punct sudura 3.5mm = 2 buc Burghiu punct sudura 4mm = 2 buc
- Număr anunț
- DA25412212
- Autoritate contractantă
- TURSIB S.A. (CUI 789401)
- Furnizor / câștigător
- CEMI CONCEPT TEC SRL (CUI 38108892)
- Cod CPV
- 44192000-2
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 114,71 RON
- Valoare atribuită
- 114,71 RON
- Data publicării
- 01.04.2020 00:00
- Data finalizării
- 02.04.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.