Atribuită Cumpărare directă

1 Balsam Lenor 1.9l/2l Buc 3 16.5 49.5 2 Calgon automatic/anticalcar 1kg Buc 2 27 54 3 Hartie copiator A4 Briliant Orig./ Yellow/IK 80g Top 15 13.5 202.5 4 Bol supa + capac Buc 15 51 765 Total lei fara TVA 1071

Număr anunț
DA25427624
Autoritate contractantă
CENTRUL DE PREGATIRE PENTRU PERSONALUL DIN INDUSTRIE (CUI 6884429)
Furnizor / câștigător
VALDORIS COM SRL (CUI 11527180)
Cod CPV
39831240-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.071 RON
Valoare atribuită
1.071 RON
Data publicării
03.04.2020 00:00
Data finalizării
06.04.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.071 RON

din 1.071 RON estimat