Atribuită
Cumpărare directă
Se propune achizitia a 200 buc. Lampi cu suport, cu urmatoarele caracteristici tehnice: 30W, 3000 LM, 6500 K, voltaj 220-240 V, material aluminiu, IP 65 si executia lucrarilor de demontare a lampilor de iluminat stradal vechi si de montare a lampilor cu suport noi in comuna Cetariu. Pretul a fost calculat astfel: 200 buc * 490,00 lei fara TVA, pretul incluzand costul lampilor cu suport si accesorii si manopera aferenta demontarii lampilor vechi si montarea lampilor cu suport noi.
- Număr anunț
- DA25411948
- Autoritate contractantă
- COMUNA CETARIU (CUI 4390518)
- Furnizor / câștigător
- SZILAGYI A. ROBERT ÎNTREPRINDERE FAMILIALĂ (CUI 40934500)
- Cod CPV
- 45310000-3
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 98.000 RON
- Valoare atribuită
- 98.000 RON
- Data publicării
- 01.04.2020 00:00
- Data finalizării
- 03.04.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.