Atribuită Cumpărare directă

Lucrări constructie gard cu soclu din beton , stalpi metalici , plasa bordurată .

Număr anunț
DA25410429
Autoritate contractantă
COMUNA MALU (CUI 16048420)
Furnizor / câștigător
M B M SRL (CUI 6770742)
Cod CPV
34928200-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
19.620 RON
Valoare atribuită
19.620 RON
Data publicării
01.04.2020 00:00
Data finalizării
03.04.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

19.620 RON

din 19.620 RON estimat