Atribuită Cumpărare directă

Masca faciala chirurgicala cu 3 pliuri,Masca faciala chirurgicala cu 3 pliuri Pretul este pe bucata si este valabil pentru comanda minima de 1000 buc. Nota : Datorita solicitarilor foarte mari pentru acest produs, livrarile se vor efectua in transe , urmand ca fiecare solicitant sa primeasca un numar minim 1000-5000 bucati. Produsul va fi disponibil in stoc in perioada 05-15 aprilie 2020 COMANDA PE SEAP ESTE FERMA,TERMEN DE LIVRARE 5 ZILE LUCRATOARE,PRODUSUL SA FIE INSOTIT DE CERTIFICATE DE CALITATE SI CONFORMITATE,PE FACTURA CONTUL DE TREZORERIE

Număr anunț
DA25409382
Autoritate contractantă
UM 0510 BUCURESTI (CUI 11353288)
Furnizor / câștigător
PROTON IMPEX 2000 S.R.L. (CUI 9000578)
Cod CPV
33772000-2
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
34.000 RON
Valoare atribuită
34.000 RON
Data publicării
01.04.2020 00:00
Data finalizării
01.04.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

34.000 RON

din 34.000 RON estimat