Atribuită Cumpărare directă

Substrat Plantobalt granulatie medie 250 ltr Granulatie 7-20 mm 100 % turba blonda PH 5.5-6 Nivel de fertilizare .8 kg/ m3 Recomandat pentru plantare in ghiveci.

Număr anunț
DA25412669
Autoritate contractantă
Orasul Intorsura Buzaului (Consiliul Local - Primaria orasului Intorsura Buzaului) (CUI 4404370)
Furnizor / câștigător
HORTIGALA SRL (CUI 17779623)
Cod CPV
09112200-9
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
211,77 RON
Valoare atribuită
211,77 RON
Data publicării
01.04.2020 00:00
Data finalizării
02.04.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

211,77 RON

din 211,77 RON estimat