Atribuită
Cumpărare directă
1 teava ppr ø 20 ml 60 1,95 117,00 2 cot ppr ø 20 la 45 grade buc 50 0,28 14,00 3 cot ppr ø 20 la 90 grade buc 50 0,19 9,50 4 cleme duble prindere ppr ø 20 buc 50 0,36 18,00 5 diblu+holsurub 6x60 buc 100 0,09 9,00 6 racord conector ppr ø 20x1/2 F.I buc 10 1,80 18,00 7 racord conector ppr ø 20x1/2 F.E buc 10 2,30 23,00 8 baterie dus cu furtun si para buc 4 42,00 168,00 9 cot dublu ppr ø 20x 1/2 F.I buc 4 2,04 8,16 10 teu egal ppr ø 20 buc 12 0,34 4,08 11 reductie ppr ø 25-20 buc 6 0,26 1,56 12 olandez alama 1/2 F.I-F.E buc 4 7,00 28,00 13 niplu redus 3/4 F.E-1/2F.E buc 6 1,90 11,40 14 teu egal ppr ø 25 buc 6 0,51 3,06
- Număr anunț
- DA25411304
- Autoritate contractantă
- PENITENCIARUL GALATI (CUI 3127263)
- Furnizor / câștigător
- M & M FRIMAR SRL (CUI 15290794)
- Cod CPV
- 44192000-2
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 432,76 RON
- Valoare atribuită
- 432,76 RON
- Data publicării
- 01.04.2020 00:00
- Data finalizării
- 02.04.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.