Atribuită
Cumpărare directă
Morcovi kg 65X 2,75 178,75 Rosii kg 45X 4,59 206,55 Ceapa kg 60X 3,3 198 Cartofi kg 125X 2,29 286,25 Telina kg 12X 4,04 48,48 Mandarine kg 20X 6,33 126,6 Ceapa verde leg 27X 1,38 37,26 Ridichi leg 36X 1,38 49,68 Struguri negri kg 5X 6,24 31,2 Castraveti folie kg 10X 6,42 64,2 Pere Argentina kg 10 X7,34 73,4 Varza alba kg 50X 2,2 110 Mere kg 20X 3,12 62,4 Kiwi kg 20X 7,06 141,2 Fasole boabe mijlocie kg 100X 8,9 890 Usturoi kg 5X 20,18 100,9 Portocale kg 15X 4,95 74,25 Lamai kg 3X 8,99 26,97 Banane kg 25X 4,86 121,5 TOTAL 2827,59
- Număr anunț
- DA25416426
- Autoritate contractantă
- CAMINUL PENTRU PERSOANE VARSTNICE BLAJ (CUI 4563058)
- Furnizor / câștigător
- FRUCT IMPORT EXPORT SRL (CUI 14187015)
- Cod CPV
- 03221000-6
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.827,59 RON
- Valoare atribuită
- 2.827,59 RON
- Data publicării
- 02.04.2020 00:00
- Data finalizării
- 06.04.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.