Atribuită
Cumpărare directă
PACHETUL CONTINE: 10 10811242 2 BUC SET LAVOAR 55X40 CU PIEDESTAL 1008 82,27 20 10815477 1 BUC GCV1004415D07TR CONCEPTA BOILER 100L 306,73 30 11141130 2 BUC TEAVA PP-R/GF PN20DN020 FORMUL 7,30 40 11141099 4 BUC MUFA PP-R FE 020X1/2 FORMUL 2,39 50 11141111 2 BUC OLA1EZ PP-R FI 020X1/2 FORMUL 5,13 60 11141133 2 BUC TEU PP-R 020 FORMUL 0,31 70 11141080 20 BUC COT PP-R 90/020 FORMUL 0,18 80 11119724 2 BUC ROBINET BILA OLANDEZ 1/2 FIFI GOBE 13,33 90 11144354 1 BUC FILTRU APA DOSACAL 1/2” -INCL 5 REZERVE 57,14 100 10810328 1 BUC BSM77 BATERIE DUS PERETE SMILE 93,20 110 10912572 10 KG FOLIE GLIA UV36(VERDE) 4,2X0,15MM 12,01
- Număr anunț
- DA25409428
- Autoritate contractantă
- INSTITUTUL DE PSIHIATRIE "SOCOLA" IASI (CUI 4541165)
- Furnizor / câștigător
- ARABESQUE SRL (CUI 5340801)
- Cod CPV
- 44423000-1
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 807,01 RON
- Valoare atribuită
- 807,01 RON
- Data publicării
- 01.04.2020 00:00
- Data finalizării
- 03.04.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.