Atribuită Cumpărare directă

Porumb boabe recolta 2019, ambalat in saci de rafie de 30kg. Calitate superioara Umiditate - sub 14% Impuritati si corpuri straine 2-4% Transportul este asigurat de catre furnizor la sediul beneficiarului si este inclus in pret. Fânul de lucerna, din recolta anului 2019, este recoltat cu frunze, bine uscat si ambalat în baloti de 20 kilograme. Calitate superioara Impuritati si corpuri straine 4-8% impuritati Masa hectolitrica (MH) - Kg/hl min. 85 Umiditate –sub 14 %. Continut in proteine – 12% Continutul in gluten umed – min. 35% Transportul este asigurat de catre furnizor la sediul beneficiarului si este inclus în pret. Nutret combinat pentru iepuri, pasari si sobolani - proteina bruta 16,55%, grasime bruta 3,27%, celuloza 8,05%, lizina 0,71%, metionina+cistina 0,6%, energie metabolizabila 2300 Kcal/Kg. INGREDIENTE: porumb, grau, srot soia, srot floarea soarelui, fosfat monocalcic, carbonat de calciu, sare, aminoacizi, premix vitamino-mineral.

Număr anunț
DA25410845
Autoritate contractantă
Universitatea de Stiinte Agronomice si Medicina Veterinara din Bucuresti (CUI 4602041)
Furnizor / câștigător
AGRO GEORGE S.R.L. (CUI 14721112)
Cod CPV
03114200-5
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
74.210 RON
Valoare atribuită
74.210 RON
Data publicării
01.04.2020 00:00
Data finalizării
03.04.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

74.210 RON

din 74.210 RON estimat