Atribuită Cumpărare directă

Registru de evid deseurilor 1 Registru de corespondenta INTRARE-IESIRE 2 Registru de evidenta a intrarilor iesirilor arhiv 1 Registru intrare-iesire scoli 1

Număr anunț
DA25411965
Autoritate contractantă
Grădinița "Kipi-Kopi (CUI 13378980)
Furnizor / câștigător
ROTAREXIM SA (CUI 1465985)
Cod CPV
22900000-9
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
204,20 RON
Valoare atribuită
204,20 RON
Data publicării
01.04.2020 00:00
Data finalizării
02.04.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

204,20 RON

din 204,20 RON estimat