Atribuită
Cumpărare directă
Pachet acessorii IT DENUMIRE buc ACUMULATOR 7.2AH 1 ALIMENTATOR VIDEO 12V 2A 1 CARTUS HP CF256A 2 CARTUS LEXMARK CX4100 2 INCARCARE CARTUS TONER 11 KIT TASTATURA WIRELES K4 1 MOUSE OPTICAL 1 MOUSE OPTICAL GENIUS 120 1 SERVICE IT 1 TASTATURA GEMBRID 1 TONER BOTHER TN 2010 1 TONER BOTHER TN 2320 1 TONER SAMSUNG 101
- Număr anunț
- DA25413424
- Autoritate contractantă
- COMUNA AVRAMESTI (CUI 4367892)
- Furnizor / câștigător
- NETTER SYSTEM SRL (CUI 15711087)
- Cod CPV
- 30000000-9
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.475,62 RON
- Valoare atribuită
- 2.475,62 RON
- Data publicării
- 01.04.2020 00:00
- Data finalizării
- 02.04.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.