Atribuită Cumpărare directă

Prezenta cumparare directa este o comanda ferma!! RN.16/09.04.2020 Cearceaf / Cearsaf unica folosinta 50cmx50m hartie fara PE (Cod: 1121) Cearceaf pentru paturile de examinare, in role de 50m lungime, unica folosinta, nesterile,absoarbe murdaria si umezeala. 1 Bax = 9 bucati

Număr anunț
DA25485359
Autoritate contractantă
Serviciul de Ambulanță Județean Harghita, Miercurea-Ciuc (CUI 7600215)
Furnizor / câștigător
MEDICAL CORP SRL (CUI 10770287)
Cod CPV
33772000-2
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.277 RON
Valoare atribuită
2.277 RON
Data publicării
15.04.2020 00:00
Data finalizării
15.04.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.277 RON

din 2.277 RON estimat