Atribuită
Cumpărare directă
Materiale sanitare: robinet trecere nr.1, 1’’- 2 buc; teava zn (stut)1x10cm-2 buc; robinet trecere bila nr.1 1/2-6 buc; teava zn (stut)1/2x15 cm-1 buc; electrozi 3.25-13.5 kg (3 pachete); panza flex 230 - 10 buc; panza flex 125 - 10 buc; aerisitor automat 1/2-12 buc; adaptor (reductive) 1/2x3/8-12 buc; mufa zn 1/2-6 buc .
- Număr anunț
- DA25488961
- Autoritate contractantă
- ADMINISTRATIA DOMENIULUI PUBLIC ALEXANDRIA (CUI 13924437)
- Furnizor / câștigător
- CASA SRL (CUI 10121654)
- Cod CPV
- 44411000-4
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 874,48 RON
- Valoare atribuită
- 874,48 RON
- Data publicării
- 16.04.2020 00:00
- Data finalizării
- 21.04.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.