Atribuită Cumpărare directă

Targa pliabila in 4 parti, cadru din teava de Aluminiu, material din PVC ignifugat, lavabil, sarcina max 120kg, dimensiuni 203x50x15cm, greutate 7kg.

Număr anunț
DA25492395
Autoritate contractantă
Spitalul Clinic de Boli Infectioase "Sf. Cuv. Parascheva" Galati (CUI 3347072)
Furnizor / câștigător
ELECTROSERVICE 2002 SRL (CUI 14900860)
Cod CPV
33192160-1
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
410,08 RON
Valoare atribuită
410,08 RON
Data publicării
16.04.2020 00:00
Data finalizării
21.04.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

410,08 RON

din 410,08 RON estimat