Atribuită Cumpărare directă

Dozator plastic ABS capacitate 900 ml, rezistent, culoare alba cu fereastra pt vizualizarea continutului .se poate folosi in orice domeniu de activitate pt sapun lichid,gel dus,gel antiseptic,detergent.,actionare manuala

Număr anunț
DA25421010
Autoritate contractantă
PRIMARIA COMUNEI CORNETU (CUI 4364470)
Furnizor / câștigător
DUMIDET ACTIV SRL (CUI 36321567)
Cod CPV
39831700-3
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.120 RON
Valoare atribuită
2.120 RON
Data publicării
02.04.2020 00:00
Data finalizării
03.04.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.120 RON

din 2.120 RON estimat