Atribuită Cumpărare directă

Servicii printare/copiere pagina A4 color, serviciile de scanare sunt gratuite Imprimante de retea(care se suporte un nr de 30.000 de pagini/luna tiparite si copiate): 9 buc ABADL Constanta,3 buc la Sga Tl,1 bucla Sh Dunare,1 buc la At.Mecanic Consumabile si piese de schimb gratuite.

Număr anunț
DA25472271
Autoritate contractantă
Administratia Bazinala de Apa Dobrogea Litoral (CUI 23877359)
Furnizor / câștigător
GMB COMPUTERS SRL (CUI 1887661)
Cod CPV
79521000-2
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
93.940 RON
Valoare atribuită
93.940 RON
Data publicării
13.04.2020 00:00
Data finalizării
16.04.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

93.940 RON

din 93.940 RON estimat