Atribuită Cumpărare directă

Servicii administrare infrastructura hardware si servicii mentenanta echipament firewall conform oferta nr. 6729/ 01.04.2020 cf ref 2650/31.03.2020

Număr anunț
DA25426961
Autoritate contractantă
SPITALUL CLINIC DE BOLI INFECTIOASE BRASOV (CUI 4384273)
Furnizor / câștigător
INFO WORLD SRL (CUI 13373052)
Cod CPV
72250000-2
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
24.300 RON
Valoare atribuită
24.300 RON
Data publicării
03.04.2020 00:00
Data finalizării
03.04.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

24.300 RON

din 24.300 RON estimat