Atribuită
Cumpărare directă
Pachet materiale retea: 1. Cablu FTP cat5 de exterior Cu integral (rola 500m)............500 m..............2.15 lei/m 2. Coliere plastic rezistente UV 2,5 x 160mm ............5 seturi ............8 lei/set. 3. Canal cablu 16x16mm 2m lungime cu adeziv ............10 buc. ............ 5.5 lei/buc.
- Număr anunț
- DA25452761
- Autoritate contractantă
- UNITATEA MILITARA 02384 (CUI 13683878)
- Furnizor / câștigător
- INTER MEDIA SYS CONSULTING SRL (CUI 24402609)
- Cod CPV
- 32422000-7
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.170 RON
- Valoare atribuită
- 1.170 RON
- Data publicării
- 08.04.2020 00:00
- Data finalizării
- 09.04.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.