Atribuită
Cumpărare directă
pachet produse papetarie: hartie xerox A4 top 50 x 13.45 dosar pvc buc 150 x 0.67 folii pvc top 3 x 8.40 pix gel Disparel buc 10 x 3.78 pix gel buc 10 x 1.26 pix buc 10 x 0.84 creion buc 10 x 0.84 post-it 76x76mm buc 3 x 2.10 capse 24/6 cutie 4 x 1.09 agrafe 78mm cutie 2 x 3.78 agrafe 50mm cutie 3 x 2.52 agrafe 33mm cutie 6 x 1.51 USB 32 GB buc 1 x 56.30 marker permanent buc 2 x 2.52 evidentiator buc 3 x 3.36 plic C5 buc 50 x 0.17 biblioraft pp 75mm buc 40 x 5.88 biblioraft pp 50mm buc 30 x 5.88
- Număr anunț
- DA25423744
- Autoritate contractantă
- COMUNA CUZA VODA (CUI 16432269)
- Furnizor / câștigător
- INGA MED PRO SRL (CUI 15264574)
- Cod CPV
- 30192700-8
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.392,02 RON
- Valoare atribuită
- 1.392,02 RON
- Data publicării
- 03.04.2020 00:00
- Data finalizării
- 06.04.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.