Atribuită Cumpărare directă

achizitie pe baza de carduri combustibili (benzina si motorina) din statiile Rompetrol sau partenere, cu preturi valabile la pompa in ziua alimenarii, in perioada 21.04.2020 ...... 31.12.2020.

Număr anunț
DA25475852
Autoritate contractantă
Serviciul de Administrare a Domeniului Public Zalau (CUI 4291794)
Furnizor / câștigător
ROMPETROL DOWNSTREAM SRL (CUI 12751583)
Cod CPV
09100000-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
15.348 RON
Valoare atribuită
15.348 RON
Data publicării
14.04.2020 00:00
Data finalizării
15.04.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

15.348 RON

din 15.348 RON estimat