Atribuită
Cumpărare directă
USCATOR MAINI KRONER VENTO TAXA VERDE 2.5 2.000 205.8824 411.76 TEAVA PVC 40 1M 1.000 3.3613 3.36 TEAVA PPR 25 INSERTIE 1.000 15.1261 15.13 SURUB FIXARE VAS WC/BIDEU M6X80 1.000 7.5630 7.56 SIFON PISUAR TIP BUTELIE 40MM 1.000 24.3697 24.37 SERVETELE UMEDE 5.000 4.2017 21.01 SERVETELE PLIATE VERZI 20.000 2.9412 58.82 SAPUN LICHID 5L 2.000 10.0840 20.17 ROBINET PT PISUAR CU FOTOCELULA CROM 1.000 436.1345 436.13 REDUCTIE PVC 50-40 1.000 1.6807 1.68 PROSOP HARTIE 100M-4STRATURI 5.000 10.0840 50.42 PISUAR CU ALIMENTARE VERTICALA SEREL 1.000 214.2857 214.29 MUFA PPR 25 1.000 0.4202 0.42 MR PROPER IGIENA 1.000 10.9244 10.92 MATURA SORG. 5.000 12.6050 63.03 MANUSI NEGRE M 100.000 0.4202 42.02 manusi albastre L 100.000 0.4202 42.02 LAVETE UNIVERSALE /SET 1.000 5.0420 5.04 LAVETE UNIVERSALE /SET 9.000 5.0420 45.38 LAVETA MULTI WIPES 8.000 1.6807 13.45 HARTIE IGIENICA NATUR JUMBO 36.000 0.8403 30.25 FARAS CU COADA 5.000 6.7227 33.61 DOZATOR SAPUN 2.000 6.7227 13.45 DISTRIBUITOR SERVETELE DE PERETE ALAMA CROMATA 1.000 150.4202 150.42 COVOR TRAVERSA SIKINOS 0.80 20.000 52.1008 1042.02 COT PVC 40-90 1.000 1.6807 1.68 COT PPR 25 90 FI 1/2 1.000 4.6218 4.62 COS HARTIE 8.000 4.2017 33.61 ALCOOL SANITAR 500ML 13071 24.000 5.8824 141.18
- Număr anunț
- DA25433710
- Autoritate contractantă
- COMUNA CRISTESTI (CUI 4541289)
- Furnizor / câștigător
- DORU TERM-INSTAL SRL (CUI 20962514)
- Cod CPV
- 44423000-1
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.937,82 RON
- Valoare atribuită
- 2.937,82 RON
- Data publicării
- 06.04.2020 00:00
- Data finalizării
- 07.04.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.