Atribuită Cumpărare directă

Materiale de laborator - lot 22 - conform ofertei depuse pentru anuntul de publicitate ADV 1137065/19.03.2020, pentru CRSP Bucuresti, cu sediul in Str. Dr. Leonte, nr. 1-3, sector 5, Bucuresti, persoana de contact Enache Alice, tel. 0213183620

Număr anunț
DA25438754
Autoritate contractantă
INSTITUTUL NATIONAL DE SANATATE PUBLICA (CUI 26347241)
Furnizor / câștigător
AMEX IMPORT EXPORT SRL (CUI 5394950)
Cod CPV
33790000-4
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
994,90 RON
Valoare atribuită
994,90 RON
Data publicării
07.04.2020 00:00
Data finalizării
07.04.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

994,90 RON

din 994,90 RON estimat