Atribuită Cumpărare directă

Regulator oxigen de exterior - 40 / + 60 grade C cu protectie si reductie conectare Reductor butelie oxigen - generatie noua PREZENTA TINE LOC DE COMANDA SCRISA VA RUGAM EXPEDIATI

Număr anunț
DA25427234
Autoritate contractantă
SPITALUL MUNICIPAL AIUD (CUI 4613628)
Furnizor / câștigător
EVOREVO SRL (CUI 32761476)
Cod CPV
39341000-4
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
4.485 RON
Valoare atribuită
4.485 RON
Data publicării
03.04.2020 00:00
Data finalizării
06.04.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

4.485 RON

din 4.485 RON estimat