Atribuită Cumpărare directă

C8727AE (27) CARTUS BLACK (280 PAG, 10 ML) ORIGINAL HP DJ 3320 3322 3323 3420 3500 3745

Număr anunț
DA25466475
Autoritate contractantă
UM 02499 BUCURESTI (CUI 5129783)
Furnizor / câștigător
DNS BIROTICA SRL (CUI 16310679)
Cod CPV
30192113-6
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
108,03 RON
Valoare atribuită
108,03 RON
Data publicării
12.04.2020 00:00
Data finalizării
13.04.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

108,03 RON

din 108,03 RON estimat