Atribuită
Cumpărare directă
Dirigentie de santier pentru investita Incubatorul socio-medical si reabilitarea tehnica si energetica a unui numar de 50 de locuinte care ofera conditii precare de viata pentru familiile din zona de sud-vest a municipiului Baia Mare necesare in cadrul proiectului INCUBATORUL SOCIO -MEDICAL instrument de inovare sociala .
- Număr anunț
- DA25434861
- Autoritate contractantă
- MUNICIPIUL BAIA MARE (CUI 3627692)
- Furnizor / câștigător
- PETRUTIU ALEXANDRU PFA (CUI 30339204)
- Cod CPV
- 71520000-9
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 78.000 RON
- Valoare atribuită
- 78.000 RON
- Data publicării
- 06.04.2020 00:00
- Data finalizării
- 07.04.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.