Atribuită
Cumpărare directă
- Masca chirurgicala 3 pliuri Masca medicala de protectie pentru fata, de uz chirurgical, medical, general, alimentar, industrial sau pentru igiena. - Trei pliuri; - Trei straturi - Material netesut - Hipoalergenica; - De unica folosinta; - Are tija nazala ajustabila; - Prevazut cu elastic pentru prindere pe urechi; - Capacitate mare de filtrare; - Permite un respirat usor; - Nu contine latex; Fara fibra de sticla; - Ambalate individual - MANUSI DE EXAMINARE 100 MANUSI/CUTIE ( 50 perechi) - HALAT CHIRURGICAL RAMFORSAT DE UNICA FOLOSINTA, MARIME UNIVERSALA impermeabil - Botosi de unica folosinta huse pantofi de unica folosinta
- Număr anunț
- DA25437187
- Autoritate contractantă
- COMUNA MALDARESTI (CUI 2541541)
- Furnizor / câștigător
- NERAMO DISTRIBUTION SRL (CUI 16174216)
- Cod CPV
- 33735000-1
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.718 RON
- Valoare atribuită
- 1.718 RON
- Data publicării
- 07.04.2020 00:00
- Data finalizării
- 08.04.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.