Atribuită Cumpărare directă

Rola prosop hartie 2 straturi MARE - 65 ml

Număr anunț
DA25433487
Autoritate contractantă
SPITALUL JUDETEAN DE URGENTA"SFANTUL IOAN CEL NOU"SUCEAVA (CUI 4243983)
Furnizor / câștigător
OVAMED EXPERT S.R.L. (CUI 42113617)
Cod CPV
33770000-8
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
4.900 RON
Valoare atribuită
4.900 RON
Data publicării
06.04.2020 00:00
Data finalizării
07.04.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

4.900 RON

din 4.900 RON estimat