Atribuită Cumpărare directă

10mg GRAN. GASTROREZ. PT. SUSP.ORALA Cutie cu 28 plicuri din PET/Al/PEJD cu granule gastrorez. pt. susp. orala ASTRAZENECA UK LIMITED

Număr anunț
DA25426222
Autoritate contractantă
SPITALUL ORASENESC BALS (CUI 4394846)
Furnizor / câștigător
FARMEXIM SA (CUI 335278)
Cod CPV
33600000-6
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
562,40 RON
Valoare atribuită
562,40 RON
Data publicării
03.04.2020 00:00
Data finalizării
07.04.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

562,40 RON

din 562,40 RON estimat