Atribuită Cumpărare directă

Servicii de dirigentie santier pentru obiectivul "Modernizare, reparatii, intretinere si gestiune strazi in Municipiul Baia Mare" in perioada martie - Iunie 2020 . Estimarea lucrarilor care se vor executa in perioada Martie-Iuniei 2020 in baza acordului-cadru nr. 9844/06.03.2018.

Număr anunț
DA25438753
Autoritate contractantă
MUNICIPIUL BAIA MARE (CUI 3627692)
Furnizor / câștigător
PETRUTIU ALEXANDRU PFA (CUI 30339204)
Cod CPV
71520000-9
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
88.000 RON
Valoare atribuită
88.000 RON
Data publicării
07.04.2020 00:00
Data finalizării
07.04.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

88.000 RON

din 88.000 RON estimat