Atribuită Cumpărare directă

Pachet materiale intretinere

Număr anunț
DA25443184
Autoritate contractantă
Comuna Poiana Mare (CUI 4711618)
Furnizor / câștigător
CERBISTIM PREST SRL (CUI 8569592)
Cod CPV
44110000-4
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.824,58 RON
Valoare atribuită
1.824,58 RON
Data publicării
07.04.2020 00:00
Data finalizării
08.04.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.824,58 RON

din 1.824,58 RON estimat