Atribuită
Cumpărare directă
20 cosuri cu alimente de baza. Un cos cu alimente va cuprinde: 1 kg ulei; 1kg zahar; 2 buc - conserva fasole; 1 pachet spaghete; 1 cutie pasta de tomate; 2 buc - conserva peste; 2 buc - conserva pate de porc; 2 buc - conserva gulas; 1 kg orez; 1 kg malai; 5 kg cartofi albi; 3 kg ceapa alba; 2 kg morcovi; 2 kg mere; 1 sacosa plastic.
- Număr anunț
- DA25423383
- Autoritate contractantă
- PRIMARIA BUSTENI (CUI 2845729)
- Furnizor / câștigător
- SELGROS CASH & CARRY SRL (CUI 11805367)
- Cod CPV
- 15897300-5
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.701,57 RON
- Valoare atribuită
- 1.701,57 RON
- Data publicării
- 03.04.2020 00:00
- Data finalizării
- 06.04.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.