Atribuită
Cumpărare directă
Pentru mai multe dimensiuni si modele solicitati oferta la www.liamed.ro, office@liamed.ro sau tel +40 268327490 Cadru fix din otel Sectiune cap ajustabila Vopsita in camp electrostatic Tapiterie din piele ecologica Dimensiuni: 184x60x73cm Greutate: 31kg
- Număr anunț
- DA25423514
- Autoritate contractantă
- Spitalul de REcuperare Cardiovasculara " Dr. Benedek Geza" Covasna (CUI 4404559)
- Furnizor / câștigător
- LIAMED SRL (CUI 10188824)
- Cod CPV
- 33100000-1
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 7.595 RON
- Valoare atribuită
- 7.595 RON
- Data publicării
- 03.04.2020 00:00
- Data finalizării
- 06.04.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.