Atribuită Cumpărare directă

Termometru Berrcom cu infrarosu, masurare fara contact pentru uz uman - Termometru infrared • Măsurarea temperaturii corpului uman de la o distanță de 3-5 cm de frunte • Memorarea ultimelor 32 de măsurări (grade Celsius sau Fahrenheit) • Oprire automată (după 30 secunde) pentru conservarea energiei • Ecran LCD luminat cu 3 culori Atasat fisa tehnica. Livrare incepand din data de 20.04.2020 Pentru consultare stoc si precomanda la telefon 0721876326 Livrare incepand din data de 20.04.2020

Număr anunț
DA25435612
Autoritate contractantă
UNITATEA MILITARA 01110 IASI (CUI 4701452)
Furnizor / câștigător
SINCRONET SOLUTION SRL (CUI 28241416)
Cod CPV
38412000-6
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.240 RON
Valoare atribuită
3.240 RON
Data publicării
06.04.2020 00:00
Data finalizării
07.04.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.240 RON

din 3.240 RON estimat