Atribuită
Cumpărare directă
Bosch Flexible Power System - Acumulator potrivit pentru toate instrumentele de o clasa de tensiune (18 V Li-Ion). Extrem de durabil, complet functional, chiar dupa o cadere de la o inaltime de 3 m pe beton. Despre produs Date tehnice Tensiunea acumulatorului: 18 V Capacitatea bateriei: 5 Ah Greutate: 600 g Dimensiuni (Lxlxh): 115X74X56 mm Bosch "CoolPack" Tehnology Garantie: 12 luni f21 1600A002U5
- Număr anunț
- DA25446501
- Autoritate contractantă
- ADMINISTRATIA DOMENIULUI PUBLIC SECTOR 2 (CUI 4266260)
- Furnizor / câștigător
- TIK MEDIA SOLUTIONS SRL (CUI 31094773)
- Cod CPV
- 31430000-9
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 7.380 RON
- Valoare atribuită
- 7.380 RON
- Data publicării
- 08.04.2020 00:00
- Data finalizării
- 09.04.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.