Atribuită Cumpărare directă

Pensula ;100mm; 8 bc* 10,00lei Hartie abraziva, 80 ; 5 m * 2.00lei Lazuran Aqua 3 in 1 nou;Lazura protectoare palisandru ;2.5l; 50 bc * 128.00 lei

Număr anunț
DA25430212
Autoritate contractantă
Orasul Sovata (Primaria Oras Sovata) (CUI 4436895)
Furnizor / câștigător
KIG S.R.L. (CUI 16100405)
Cod CPV
44810000-1
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
6.490 RON
Valoare atribuită
6.490 RON
Data publicării
06.04.2020 00:00
Data finalizării
08.04.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

6.490 RON

din 6.490 RON estimat