Atribuită Cumpărare directă

ÜAT PLOSCA doreste achizitia de servicii de proiectare pentru elaborare documentatie pentru obiectivul de investitii "Balastare drumuri comunale in Comuna Plosca, jud. Teleorman", pentru o lungime de 1.200 m, respectiv str. Viitorului si partial str. Rusca si partial str. Primaverii, faza SF, DTAC, PT + DE, inclusiv documentatie pentru obtinere avize.

Număr anunț
DA25432623
Autoritate contractantă
COMUNA PLOSCA (PRIMARIA PLOSCA JUD. TELEORMAN) (CUI 4652783)
Furnizor / câștigător
PRIMA ARH GRUP SRL (CUI 30459006)
Cod CPV
71000000-8
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
25.000 RON
Valoare atribuită
25.000 RON
Data publicării
06.04.2020 00:00
Data finalizării
07.04.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

25.000 RON

din 25.000 RON estimat