Atribuită
Cumpărare directă
Pachet MATERIALE CURATENIE CF OFERTA ATASATAADV1138152. Produsele se vor prezenta in ambalajul original al producatorului pe care trebuie sa apara nume producator, denumire, cantitate, lot produs si caracteristici produs. Termenul de valabilitate al produselor: minim 12 LUNI de la data livrarii la DSP Bistrita-Nasaud. Furnizorul va raspunde pentru calitatea produsului livrat, autoritatea contractanta fiind in drept sa solicite inlocuirea gratuita in cel mai scurt timp a produsului sau a lotului necorespunzator. Produsele care nu respecta termenul de valabilitate sau caracteristicile cerute vor fi inapoiate ofertantului pe cheltuiala acestuia, urmand a trimite produse de calitatea specificata in anunt.
- Număr anunț
- DA25422665
- Autoritate contractantă
- DIRECTIA DE SANATATE PUBLICA BISTRITA-NASAUD (CUI 11320086)
- Furnizor / câștigător
- COMTIB SRL (CUI 12613866)
- Cod CPV
- 39800000-0
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 3.453,81 RON
- Valoare atribuită
- 3.453,81 RON
- Data publicării
- 03.04.2020 00:00
- Data finalizării
- 06.04.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.