Atribuită
Cumpărare directă
Cafea boabe Lavazza (Super Crema) boabe, 1 kg (Kg. 5) 54.99 lei Cafea boabe Lavazza Qualita Orro, boabe 500 gr (buc 2) 34.99 lei Cafea boabe Lavazza (Qualita Oro) boabe decofenizate, 500 gr. (buc. 3) 34.99 lei Cafea Jacobs (macinata), 500 gr. (pachet 3) 17.99 lei Lapte Tetra Pack DORNA 3,5% grasime (Cutie (lt.) 6) 4.89lei Lapte condensat folii (Folii 22) 1.79 Apa tonica Schweppes (0,5l) (Baxuri/ 12 buc) 7 33.95 lei Coca Cola (0,5l) (Baxuri/ 12 buc 6) 33.28 lei Coca Cola ZERO (Baxuri/ 12 buc 3) 34.99 lei Coca Cola DOZA BAX (buc 24) 1.89 lei Pepsi (0,5l) (Baxuri/12 buc 5) 32.28 lei Pepsi Twist (0,5l) (Baxuri/ 12 buc 1) 32.28 lei Apă plată Aqua Carpatica (0,5l) (Baxuri/ 12 buc 33) 21.48 lei Apa minerală carbogazoasa (0,5l) (Baxuri/ 12 buc 12) 21.48 lei Zahar brun – plicuri (Cutii (kg.) 5) 17.90 lei Zahar alb – plicuri (Cutii 2) 8.99 lei Ceai de fructe Lipton (cutii 5) 8.89 lei Miere (borcan 2) 11.99 lei Bomboane fererro Rocher 300 gr. (cutii 4) 29.99 lei Pomelo (Buc. 10) 8.49 lei Lamâi (Kg. 2) 9.99 lei Portocale (Kg. 3) 4.99 lei
- Număr anunț
- DA25458317
- Autoritate contractantă
- ADMINISTRATIA FONDULUI PENTRU MEDIU (CUI 14715650)
- Furnizor / câștigător
- SELGROS DISTRIBUTIE (CUI 33030776)
- Cod CPV
- 15800000-6
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.736,25 RON
- Valoare atribuită
- 2.736,25 RON
- Data publicării
- 09.04.2020 00:00
- Data finalizării
- 13.04.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.